fbpx

Asistent/asistentka prodeje

TOM TAILOR RETAIL OR OUTLET STORE

Inspiruj se společností, která přemýšlí a chová se jako vizionář, společností s pevnou hierarchií, rychlými rozhodnutími a moderním, dynamickým a různorodým pracovním prostředím. Nabízíme ti úžasnou pracovní atmosféru a skvělé projekty! Zažij úspěch firmy na její cestě být globálním hráčem!
Hledáme právě tebe! Staň se co nejdříve asistentem/asistentkou prodeje. Pozor: pozice je limitována. Více informací získáš při pohovoru.

Ideální kandidát (náplň práce):

  • Aktivně přistupovat k zákazníkovi a poskytovat odborné rady při nákupu
  • Komerčně nabízet náš produkt a tím zvyšovat zájem zákazníka
  • Kontrolovat zboží skladem, aby byla vždy zabezpečena dostupnost produktů
  • Pracovat s příjmem zboží a tím zabezpečovat prodejní výsledky

Profil kandidáta:

  • Absolvoval/a jsi školení v oblasti prodeje
  • Angličtina
  • Výhodou jsou předchozí zkušenosti v textilním průmyslu
  • Tvoje pozornost je vždy soustředěna na zákazníka
  • Rád/a pracuješ v týmu, jsi spolehlivý/á a flexibilní

I understand